کمک 5 میلیارد تومانی شهرداری برای برگزاری مراسم اربعین

کمک 5 میلیارد تومانی شهرداری برای برگزاری مراسم اربعین

همانند سال‌های گذشته در سال جاری نیز اعتباری ویژه برای خدمات دهی شهرداری تهران در ایام اربعین حسینی در نظر گرفته شده است.


مجتبی شاکری در گفت و گو با خبرگزاری میزان افزود: همانند سال‌های گذشته در سال جاری نیز اعتباری ویژه برای خدمات دهی شهرداری تهران در ایام اربعین حسینی در نظر گرفته شده است.
وی افزود: براساس یک فوریت به تصویب رسیده در شورای شهر تهران، شهرداری مجاز خواهد بود تا سقف 5 میلیارد تومان برای خدمات‌دهی به زائران اربعین حسینی هزینه کند.
عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به نظارت اعضای شورا بر عملکرد شهرداری در ایام اربعین اظهارکرد: هر یک از اعضای شورا مجاز خواهند بود با تکیه بر نقش نظارتی خود، موضوع  نظارت برعملکرد شهرداری در مراسم اربعین را در دستور کار قرار دهند، اما بطور مشخص 2 عضو شورا برای این کار انتخاب شده‌اند.
شاکری ادامه داد: رحمت الله حافظی و محسن پیرهادی دو عضوی هستند که مقرر شده به عنوان ناظر، عملکرد شهرداری تهران در ایام اربعین حسینی را تحت نظارت قرار دهند. وی از انتقال تجهیزات دپو شده شهرداری تهران در مرزهای کشور به سمت کشور عراق خبرداد و خاطرنشان کرد: به این خاطر که برای نقل و انتقال تجهیزات شهرداری به شهرهای مرزی باید مبالغ زیادی هزینه شود، تصمیم گرفته شد این تجهیزات در نقاط مرزی دپو شوند.
عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: انتقال اقلامی که جنبه سرمایه‌ای دارند، به تهران برای شهرداری مقرون به صرفه نبود و به همین دلیل این اقلام منتقل نشده‌اند.
شاکری دربارۀ مسئولیت‌های واگذار شده به معاونت‌های شهرداری برای برپایی مراسم اربعین حسینی اذعان کرد: امسال نیز همانند سال گذشته مسئولیت اصلی برعهده معاونت خدمات شهری شهرداری تهران خواهد بود و سایر معاونت‌ها تحت نظارت معاونت خدمات شهری به فعالیت خود ادامه خواهند داد.پیاده روی اربعین شهرداری تهران

ارسال شده در مورخه : سه شنبه، 4 آبان ماه، 1395 توسط payegahir

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نام شما : 
ایمیل شما : 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]