خاطره مرحوم حاج سید جواد موسوی از شهداء
خاطره مرحوم حاج سید جواد موسوی از شهداء

خاطره مرحوم حاج سید جواد موسوی از شهداء

خاطره پدر شهیدان موسوی لحظاتی قبل از شهادت سردار شهید نگهدار رفیعی... پایگاه فرهنگی وردنجان؛ خاطره مرحوم حاج سید جواد موسوی پدر دو شهید از لحظه شهادت سردار شهید نگهدار رفیعی:
زمانی که برای آخرین بار سردار شهید نگهدار رفیعی به منطقه عملیاتی اعزام شدند؛
شهید نگهدار رفیعی به همراه یکی از دوستان خود به نزد حاج سید جواد موسوی در مناطق عملیاتی جبهه میروند و برای مدتی استراحت میکنند.
مرحوم سید جواد می گفت همینکه شهید نگهدار از خواب بیدار شدند گفتند الان خواب شهید حسین را دیدم که با اصرار تمام ،دست مرا گرفته و میگوید که بیا پیش ما چرا نمی آیی؟؟؟چرا منتظری؟؟؟
شهید رفیعی بعد از تعریف این خواب به همراه دوستش برای وضو گرفتن از سنگر خارج شدند و کنار تانکر آب برای وضو گرفتن رفتند که با اصابت خمپاره ای هر دو به فیض والای شهادت نائل شدند.
همچنین از یکی همرزمان این دو شهید بزرگوار نقل میکند که هنوز دو هفته ای از شهادت حسین نگذشته بود که شهید نگهدار به من گفت من دارم به جبهه میروم و حتما پیش شهید حسین میروم اگر پیغامی داری بگو تا به او برسانم....
گفتنی است شهید حسین محمد یوسفی یکی از همرزمان و دوستان صمیمی سردار شهید نگهدار رفیعی بوده که بیش از یک ماه از جدایی این دو همرزم نگذشته بود که هر دو در عملیات کربلای پنج به یکدیگر پیوستند و به درجه رفیع شهادت رسیدند.

خاطره پدر شهیدان موسوی حاج سید جواد شهیدا نگهدار رفیعی حسین محمد یوسفی

ارسال شده در مورخه : جمعه، 11 اسفند ماه، 1396 توسط payegahir

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نام شما : 
ایمیل شما : 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]