توصیه‌ام این است که به اروپایی‌ها هم اعتماد نکنید

توصیه‌ام این است که به اروپایی‌ها هم اعتماد نکنید

در مورد آمریکا مکرّر گفتم که من اعتمادی به اینها ندارم. به اینها اعتماد نکنید؛ از اوّل بایستی این غیر قابل اعتماد بودن را تشخیص میدادند و حرکت میکردند. امروز هم دارم راجع به اروپا میگویم «غیر قابل اعتمادند»؛

پایگاه فرهنگی: گوناگون

جستجو پیرامون این موضوع:    
[ برگشت به صفحه اصلی | انتخاب موضوع جدید ]
چتر ریزگردها در غرب ایران

چتر ریزگردها در غرب ایران

همه مردم خوزستان به دلیل اینکه از گرد و غبارهای خوزستان تاثیر مستقیم پذیرفته‌اند معتقدند ساکنان استان‌های غربی بیش از مردم دیگر نقاط کشور از این میهمان ناخوانده پذیرایی کرده‌اند.  

کمک 5 میلیارد تومانی شهرداری برای برگزاری مراسم اربعین

کمک 5 میلیارد تومانی شهرداری برای برگزاری مراسم اربعین

همانند سال‌های گذشته در سال جاری نیز اعتباری ویژه برای خدمات دهی شهرداری تهران در ایام اربعین حسینی در نظر گرفته شده است.

جشن قرآن مدارس

جشن قرآن مدارس

همزمان در سراسر کشور ،شروع تعلیم قرآن و قرآن آموزی مقطع ابتدایی با نام جشن قرآن برگزار میگردد.

نامه شهید حسین محمد یوسفی لحظاتی قبل از شهادت

نامه شهید حسین محمد یوسفی لحظاتی قبل از شهادت

پاسدار شهید حسین محمد یوسفی،عضو واحد مهندسی رزمی تیپ 44 قمر بنی هاشم،تاریخ شهادت 27 دیماه سال 65،محل شهادت شلمچه عملیات کربلای 5

خدا با ماست

خدا با ماست

...وَهُوَ مَعَكُمْ أَيْنَ مَا كُنتُمْ ۚ وَاللَّـهُ بِمَا تَعْمَلُونَ بَصِيرٌ. سوره حدید آیه 4

دیدگاه رهبر انقلاب در رابطه با بی حجاب

دیدگاه رهبر انقلاب در رابطه با بی حجاب

سفارش رهبر انقلاب در برخورد با افراد بی حجاب...

تاثیر منفی تلگرام،پراکنده خوانی

تاثیر منفی تلگرام،پراکنده خوانی

به نظر می‌رسد ایده تلگرام نسبت به بقیه شبکه‌ها مفیدتر باشد. تلگرام باعث شده خیلی از خانواده‌ها که از هم دور بودند حالا در یک گروه خانوادگی با هم هر لحظه در ارتباط باشند...

غذاهای دوست داشتنی

غذاهای دوست داشتنی

پیامبر اسلام صلی الله علیه و آله و سلم چه نوع غذاهایی را دوست داشت؟

نرم افزار قافله

نرم افزار قافله

پایگاه فرهنگی در راستای نشر معارف و آرمان های انقلاب ،امام و شهدا و ولایت ،نرم افزار قافله را منتشر مینماید...

نرم افزار آب در آینه - سیره رهبر معظم انقلاب

نرم افزار آب در آینه - سیره رهبر معظم انقلاب

قابل توجه علاقه مندان به آشنایی با  ابعاد مختلف سیره و زندگی با برکت رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای (مد ظله) نرم افزار چند رسانه ای آب در آینه از سوی پایگاه فرهنگی منتشر شد...

کاربری