توصیه‌ام این است که به اروپایی‌ها هم اعتماد نکنید

توصیه‌ام این است که به اروپایی‌ها هم اعتماد نکنید

در مورد آمریکا مکرّر گفتم که من اعتمادی به اینها ندارم. به اینها اعتماد نکنید؛ از اوّل بایستی این غیر قابل اعتماد بودن را تشخیص میدادند و حرکت میکردند. امروز هم دارم راجع به اروپا میگویم «غیر قابل اعتمادند»؛

پایگاه فرهنگی: گوناگون

جستجو پیرامون این موضوع:    
[ برگشت به صفحه اصلی | انتخاب موضوع جدید ]
سيره‌ي عملي مقام معظم رهبري6

سيره‌ي عملي مقام معظم رهبري6

آقا فرمودند: مي‌دانيد اين حالت براي چيست؟ ما روي خدا حساب باز کرديم. ما به خدا اطمينان و اعتماد داريم.

سيره‌ي عملي مقام معظم رهبري5

سيره‌ي عملي مقام معظم رهبري5

آقا فرمودند: «سعي كنيد در آن‌جا مستحبات را دو برابر انجام دهيد، چون آن‌جا براي مصونيت از گناه به تلاش بيش‌تري نياز داريد.

سيره‌ي عملي مقام معظم رهبري4

سيره‌ي عملي مقام معظم رهبري4

آقا همان ‌طور كه در گريه و توسل غرق بودند، ‌بلند شدند و زيارت امين‌الله را آغاز كردند. پس از زيارت و راز و نياز عاشقانه، تشريف آوردند

سيره‌ي عملي مقام معظم رهبري3

سيره‌ي عملي مقام معظم رهبري3

امام جماعت مسجدالنبي از من پرسيد: «اهل كجايي؟» گفتم: ايران. گفت: «ترتيل امام جمعه تهران (سيد علي خامنه‌اي) به مراتب از ترتيل من بهتر است.

سيره‌ي عملي مقام معظم رهبري2

سيره‌ي عملي مقام معظم رهبري2

وقتى به معظم‌له اطلاع داده شد كه سر ميز، مشروبات الكلى وجود دارد، ايشان پيغام دادند كه ما در اين مهمانى شركت نمى‌كنيم‌

سيره‌ي عملي مقام معظم رهبري1

سيره‌ي عملي مقام معظم رهبري1

معظم‌له در شبانه‌روز، تنها چهار ساعت مي‌خوابند و بقيه‌ي اوقات را به عبادت و انجام وظايف رهبري مي‌پردازند....

ذكر و بندگي خدا

ذكر و بندگي خدا

روزي، نماز را در محضر مقام معظم رهبري(مدظله‌العالي) خوانديم. دو مورد از چيزهاي جالبي كه من در آن‌جا ديدم....

معرفی کتاب تن‌تن و سندباد

معرفی کتاب تن‌تن و سندباد

رهبرانقلاب،  در یکی از دیدارهای خود چنین می‌فرمایند: ما چند سال قبل از این بحث تهاجم فرهنگی را مطرح کردیم؛ بعضی‌ها اصل تهاجم را منکر شدند؛ گفتند چه تهاجمی؟

جشن حافظ،جشن بی حجابی

جشن حافظ،جشن بی حجابی

جشن حافظ تنها با نام حافظ و در جامعه اسلامی است و گرنه بد ترین منکر مورد تایید مسولین...

چه کسی خزانه دولت را خالی کرد

چه کسی خزانه دولت را خالی کرد

یکی از بهانه های   دلائل تورم و افزایش فقر و عدم امکان رسیدگی به مشکلات اقتصادی مردم خزانه خالی دولت بیان گردیده بود....

کاربری